Pasaulyje

2018.11.02 19:08

Londone ginkluota policija šturmavo „Sony“ būstinę, kur buvo subadyti du žmonės

BNS 2018.11.02 19:08

Ginkluoti britų policijos pareigūnai penktadienį šturmavo Londone esančią bendrovės „Sony Music“ būstinę, kur du žmonės buvo subadyti, kaip pranešė kompanija, kilus aršiam ginčui tarp dviejų virtuvės darbuotojų.

Panikos apimtas personalas buvo evakuotas iš didelio biurų pastato, kuriame taip pat įsikūrusi „Warner Music Group“ būstinė. Anot policijos, abu tvarkos pažeidėjai buvo suimti.

„Du maitinimo paslaugų komandos nariai įsivėlė į smurtinį kivirčą“, – rašoma „Sony Music“ išplatintame pareiškime.

Londono policija pranešė gavusi pranešimą apie incidentą apie 11 val. vietos (13 val. Lietuvos) laiku ir nusiuntusi ginkluotų pareigūnų bei skubios pagalbos darbuotojų, taip pat prevenciškai evakavusi personalą.

„Buvo aptikti du vyrai, patyrę durtinių žaizdų. Abudu buvo areštuoti vietoje. Jie įtariami padarę sunkių kūno sužalojimų“, – pažymima policijos išplatintame pareiškime.

„Vyrai buvo nuvežti į ligoninę, kur jie tebėra iki šiol. Manoma, kad jų patirtos žaizdos nekelia grėsmės gyvybei", – priduriama jame.

Kaip pasakojo 25-erių finansų analitikė Maria Afolabi, dirbanti „Warner Music Group“, apie incidentą ji sužinojo, kai suveikė priešgaisrinės signalizacija.

Išeidama iš pastato ji pamatė vieną verkusią „Sony Music“ darbuotoją ir laiptais į viršų besiveržusius ginkluotus pareigūnus.

„Nežinojome, kas nutiko. Jie turėjo didžiulius ginklus ir bėgo į viršų“, – sakė moteris naujienų agentūrai AFP.

Vienas neįvardytas „Sony Music“ darbuotojas pasakojo naujienų agentūrai „Press Association“ (PA), kad virtuvės darbuotojai, įdarbinti vienos maitinimo paslaugų įmonės, „bėginėjo ir gaudė vienas kitą“, taip pat „vienas kitą kapojo“.

Incidento metu gatvė buvo laikinai uždaryta. Ši vietovė yra Kensingtono rajono centre, o „Sony Music“ būstinė yra priešais laikraščio „The Daily Mail“ redakciją.

Leidinio redakcijoje dirbantis asmeninė padėjėja Trish Ellis, mačiusi incidentą, pasakojo PA: „Ginkluotų policininkų kaskart įeidavo po šešis ar daugiau... Panašu, kad jie laikė žmonės pastate“.

„Pamažu jie pradėjo išleidinėti žmonės – po dešimt, dvidešimt“, – pridūrė ji.