Pasaulyje

2018.10.25 17:52

Aptikta antra įtartina siunta, adresuota J. Bidenui

ELTA2018.10.25 17:52

JAV pareigūnai aptiko antrą buvusiam viceprezidentui Josephui Bidenui adresuotą siuntą, kurioje gali būti savadarbis sprogstamasis įtaisas. Tai ketvirtadienį pranešė televizijos kanalas NBC.

Anksčiau buvo pranešta, kad aptiktas siuntinys su sprogstamuoju įtaisu, išsiųstas J. Bideno adresu Delavero valstijoje. Dėl šio incidento JAV pašto tarnybos rūšiavimo centras Naujojo Kaslo mieste buvo evakuotas. Be to, pareigūnai tikrina apylinkes prie šiame mieste esančio J. Bideno namo.

NBC žiniomis, antroji siunta buvo rasta Vilmingtono pašto skyriuje, taip pat Delavero valstijoje. Išsamesnių detalių kanalas kol kas nepateikia.

Jungtinėse Valstijose aptikti mažiausiai devyni savadarbiai sprogstamieji įtaisai, išsiųsti aštuoniems adresatams. Jie buvo skirti finansininkui George`ui Sorosui, buvusiai JAV valstybės sekretorei Hillary Clinton, buvusiam JAV prezidentui Barackui Obamai, buvusiam CŽA direktoriui Johnui Brennanui, buvusiam teisingumo ministrui Ericui Holdenui, Kongreso Atstovų Rūmų narei demokratei Maxine Waters, kuriai buvo išsiųstos dvi bombos, taip pat J. Bidenui ir žinomam Holivudo aktoriui Robertui de Nirui.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.