Naujienų srautas

Pasaulyje2018.10.24 19:23

D. Trumpas apie nelegalios migracijos situaciją Europoje: visiškas jovalas

ELTA 2018.10.24 19:23

JAV prezidentas Donaldas Trumpas griežtai sukritikavo nelegalią migraciją ir patarė jos gynėjams atkreipti dėmesį į Europos Sąjungos (ES) šalis, kur, Baltųjų rūmų šeimininko nuomone, padėtis šioje srityje yra visiškas chaosas. Politikas tai išsakė trečiadienį savo tviteryje.

„Tie, kurie remia nelegalią migraciją, – gerai įsižiūrėkite į tai, kas nutiko Europai per pastaruosius penkerius metus. Visiškas jovalas! Jie (Europos lyderiai – LRT.lt) dabar norėtų pakeisti šį sprendimą“, – parašė D. Trumpas.

„Mes – didi suvereni šalis. Mūsų sienos stiprios, mes niekada nesutiksime, kad žmonės neteisėtai atvyktų į mūsų šalį“, – pridūrė JAV prezidentas.

D. Trumpas jau daug sykių mėgino realizuoti rinkimų kampanijos metu šalininkams duotą pažadą vykdyti griežtesnę migracijos politiką ir sustiprinti pasienio kontrolę.

Pasak prezidento, nelegalūs migrantai yra nusikaltėliai, kuriuos reikia išaiškinti ir deportuoti. Įsaką statyti tvorą palei sieną su Meksika jis pasirašė jau penktą dieną po inauguracijos, bet Kongresas iki šiol neskyrė reikiamų lėšų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi