Naujienų srautas

Pasaulyje2018.10.15 13:09

Oficialu: Britanijos princas Harry su žmona Meghan laukiasi pirmagimio

LRT.lt 2018.10.15 13:09

Kaip praneša oficialūs šaltiniai, Sasekso kunigaikštis princas Harry ir kunigaikštienė Meghan Markle laukia pirmagimio, skelbia BBC.

Kensingtono rūmai pranešime citavo būsimus tėvus, kad „jie dėkingi už visą paramą, kurią gavo iš žmonių visame pasaulyje nuo jų vestuvių gegužę ir jie patenkinti galėdami pasidalyti šia džiugia žinia su jais“.

Pora šeštadienį lankėsi britų princesės Eugenie ir jos sužadėtinio Jacko Brooksbanko vestuvėse.

LRT.lt primena, kad princas Harry ir M. Markle susituokė 2018 m. gegužės 19 dieną, šeštadienį. Įprastai karališkosios vestuvės rengiamos darbo dieną (pavyzdžiui, princas Williamas ir Kembridžo hercogienė susituokė penktadienį), ir tądien Tautų Sandraugos valstybių gyventojams nereikia eiti į darbą.

M. Markle ir princas Harry susituokė Vindzoro pilies Šv. Jurgio koplyčioje, kuri yra maždaug 30 km į vakarus nuo Londono. Besilaikydamos tradicijų, dauguma karališkųjų porų tuokiasi Vestminsterio abatijoje Londone. Čia 2011-aisiais vienas kitam „Taip“ ištarė princas Williamas ir Kate Middleton.

Šiuo metu princas Harry su žmona Meghan vieši Autralijoje, kur per ilgiau kaip dvi savaites truksiantį oficialų vizitą taip pat aplankys Fidžį, Tongą ir Naująją Zelandiją, priklausančias Tautų Sandraugai – valstybių blokui, kurio dauguma narių yra buvusios Britanijos kolonijos.

Per šią kelionę karališkosios šeimos nariai planuoja aplankyti koalas, stebėti, kaip kariai atlieka hakos šokį, taip pat dalyvauti žaidynėse „Invictus“. Šis sporto renginys, skirtas neįgaliems arba sužeistiems buvusiems kariams ir veteranams, prasidės ateinantį šeštadienį.

Vestuvių įrašas – LRT mediatekoje:

37-erių Meghan kaip aktorė išgarsėjo vaidindama patyrusią teisininkę Reičel Zein JAV televizijos seriale „Kostiumuotieji“ (Suits).

Vykdydama savo pirmąjį nuo vestuvių dienos asmeninį labdaros projektą ji rugsėjį išleido kulinarijos knygą „Kartu: mūsų bendruomenės receptų knyga“, taip remdama didžiulio gaisro Londono daugiabutyje „Grenfell Tower“ aukas. Kunigaikštienė parašė šios knygos pratarmę, o pačius receptus sudarė nuo pražūtingo gaisro nukentėjusios moterys. 2017-ųjų birželį šiame 24 aukštų gyvenamajame komplekse žuvo 71 vienas žmogus, o dar daugiau gyventojų teko persikelti į laikiną būstą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi