Pasaulyje

2018.10.15 09:31

D. Trumpas užsiminė apie galimą J. Mattiso pasitraukimą

ELTA2018.10.15 09:31

JAV prezidentas Donaldas Trumpas užsiminė apie gynybos sekretoriaus Jimo Mattiso pasitraukimą. Interviu stočiai CBS D. Trumpas sekmadienį pareiškė nežinąs, ar J. Mattisas atsistatydins. „Gali būti, kad jis tai padarys“, – sakė prezidentas, kurį cituoja agentūra „Reuters“, remdamasi įrašyto interviu tekstu.

J. Mattisas jam nepasakė, ar nori atsistatydinti, toliau kalbėjo respublikonas prezidentas ir pridūrė: „Aš manau, kad jis yra savotiškas demokratas, jei norite išgirsti tiesą. Tačiau generolas J. Mattisas yra geras vaikinas. Mes gerai sutariame. Jis gali pasitraukti“.

Gandų apie J. Mattiso atsistatydinimą ar atleidimą praeityje jau būta ne kartą. Keli laikraščiai rašė, kad J. Mattisas iš vyriausybės pasitrauks ateinančiomis savaitėmis.

Žurnalistas Bobas Woodwardas neseniai išleistoje savo knygoje „Baimė“ rašo, jog J. Mattisas ne kartą yra paniekinamai atsiliepęs apie D. Trumpą. Jis esą yra sakęs, kad D. Trumpo politikos supratimas yra kaip penktoko ar šeštoko. Pats D. Trumpas neseniai pareiškė, kad J. Mattisas dar ilgai liks poste.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt