Naujienų srautas

Pasaulyje2018.10.03 20:23

„Forbes“ sudarytame turtuolių sąraše D. Trumpas smuktelėjo keliomis pozicijomis

ELTA 2018.10.03 20:23

Tapimas prezidentu nepagyvino Donaldo Trumpo verslo. Amerikiečių žurnalo „Forbes“ trečiadienį paskelbtais duomenimis, JAV prezidento turtas 2017 metais siekė 3,1 mlrd. dolerių (2,7 mlrd. eurų). Jis, palyginti su metais anksčiau, liko stabilus, tačiau kiti milijardieriai savo turtą išaugino, todėl D. Trumpas turtingiausių planetos žmonių sąraše iš 248 vietos smuktelėjo į 259-ąją.

2015-aisiais – prieš JAV rinkimus – D. Trumpas, anot „Forbes“, turėjo 4,5 mlrd. dolerių turto. Žurnalas D. Trumpo turto sumažėjimą aiškina ir naujo jo, kaip JAV prezidento, vaidmeniu – taip pat aplinkybe, kad jis šiame poste vertinamas labai prieštaringai.

D. Trumpas anksčiau daug pajamų gaudavo už tai, kad leisdavo savo vardą naudoti produktams ar statiniams, kurie jam nepriklausė. Tačiau dabar D. Trumpo vardas reiškia ne prabangą, o ginčus, rašo „Forbes“. Tai atbaido kai kuriuos klientus ir mažina D. Trumpo ženklo vertę.

Aukščiausią vietą kasmetiniame „Forbes“ sąraše šį kartą užima JAV milžinės „Amazon“ vadovas Jeffas Bezosas. Žurnalo duomenimis, jo turtas siekia 160 mlrd. dolerių. J. Bezosas aplenkė „Microsoft“ įkūrėją Billą Gatesą, kuris 24 metus lyderiavo sąraše. Dabar jis su 97 mlrd. yra antras.

400 sąraše įrašyti turtuoliai, žurnalo duomenimis, valdo rekordinį 2,9 trln. dolerių turtą. Pernai ši suma dar buvo 2,7 trln. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi