Pasaulyje

2018.09.28 17:44

Didelė danų policijos operacija: ieško automobilio su trimis pavojingais asmenimis

15min.lt, LRT.lt2018.09.28 17:44

Vykdydami didelio masto operaciją, danų policijos pareigūnai penktadienį uždarė du svarbius tiltus ir buvo sustabdę į Švediją bei Vokietiją vykstančius keltus, praneša užsienio žiniasklaida. Vėliau pranešta, kad visi keliai atidaryti arba ruošiamasi juos atidaryti. Švedijos laikraštis „Aftonbladet“ citavo neįvardytą policijos šaltinį, sakiusį, kad operacija surengta dėl pagrobimo ir kad ieškoma vieno Švedijoje registruoto automobilio.

Danijos policijos teigimu, ieškoma juodo „Volvo V90“ automobilio, kuriame galimai yra trys pavojingi asmenys. Automobilio registracijos numeriai ZBP 546.

Per didžiulę operaciją policija uždarė Eresundo tiltą, jungiantį Daniją su Švedija, bei Didžiojo diržo tiltą, jungiantį žemyninę šalies dalį su Zelandijos sala, kurioje yra įsikūrusi Kopenhaga. Skelbiama apie susidariusias spūstis.

Reuters/Scanpix nuotr.

Danijos televizija TV2 pranešė, kad policijos sraigtasparnis ir policijos kinologai su šunimis buvo pastebėti greitkelyje netoli Roskildės, maždaug už 40 km į vakarus nuo Kopenhagos, tarp sostinės ir Didžiojo Belto sąsiaurio tilto, jungiančio su Fiuno sala.

Buvęs danų žvalgybos vadovas Hansas Jorgenas Bonnichsenas laikraščiui BT tvirtino, kad per 41-erius darbo policijoje metus jame neteko matyti tokio masto policijos operacijos, praneša BBC.

Po kiek laiko policija tviteryje paskelbė, kad Eresundo tiltas ir Kopenhagos stotis vėl bus netrukus atidaromi. Socialiniame tinkle policija paskelbė, kad keltų eismas  Helsingborgo uoste yra atnaujintas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt