Naujienų srautas

Pasaulyje2018.09.20 20:29

Per šaudynes Merilande žuvo trys žmonės, šaulė sulaikyta

BNS 2018.09.20 20:29

JAV Merilando valstijos šiaurės rytuose ketvirtadienį vaistinių tinklo „Rite Aid“ paskirstymo centre siautėjusi šaulė nušovė tris žmones ir dar du sužeidė, pranešė pareigūnai.

Harfordo apygardos šerifas Jeffrey Gahleris per skubiai sušauktą spaudos konferenciją sakė, kad įtariama šaulė buvo sulaikyta ir šiuo metu yra ligoninėje kritinės būklės.  

Daugiau jokių detalių apie įtariamąją jis nepateikė, tik nurodė, kad per šaudynes buvo panaudotas vienas pistoletas, o į įvykio vietą atvykę teisėsaugos pareigūnai nešaudė.  

J. Gahleris sakė, kad pranešimas apie šaudynes „Rite Aid“ paskirstymo centre, esančiame už kiek mažiau nei 50 km į šiaurės rytus nuo Baltimorės miesto, buvo gautas 9 val. 06 min. vietos (16 val. 06 min. Lietuvos) laiku, o pareigūnai jau po penkių minučių buvo įvykio vietoje.  

Šios šaudynės įvyko nepraėjus nė trims mėnesiams po žudynių Merilando valstijos Anapolio mieste, kai į vietos laikraščio „Capital Gazette“ redakciją įsiveržęs vyras nušovė penkis darbuotojus.

Išpuolį Anapolyje surengęs 38-erių Jarrodas Ramosas buvo sulaikytas. Jam pareikšti kaltinimai dėl penkių tyčinių nužudymų.  

Ketvirtadienio šaudynės įvyko vaistinių tinklo „Rite Aid“ sandėlių komplekse, pagalbinėse patalpose, sujungtose su didesniu pastatu, sakė tinklo atstovė Susan Henderson. 

Šiame paskirstymo centre dirba apie tūkstantis žmonių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi