Naujienų srautas

Pasaulyje2018.09.16 15:49

Su Pietų Korėjos delegacija į Šiaurės Korėją vyks ir „Samsung“ įpėdinis

BNS 2018.09.16 15:49

Į Pchenjaną ateinančią savaitę drauge su Pietų Korėjos delegacija vyks „Samsung“ įpėdinis Lee Jae-yongas ir kelių kitų šalies konglomeratų lyderiai, sekmadienį pranešė Seulas.

„Samsung“ verslo imperijos, kuriai priklauso ir didžiausia pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintoja, paveldėtojas bei kompanijų SK ir LG vadovai į Pchenjaną vyksta su Pietų Korėjos prezidentu Moon Jae-inu, kuris ten susitiks su Šiaurės Korėjos lyderiu Kim Jong Unu.

Delegacijoje bus ir „Hyundai Motor Group“ viceprezidentas – šią kompaniją įkūrė pabėgėlis iš Šiaurės Korėjos.

Moon Jae-inas, kuris siekia dialogu paskatinti Pchenjaną denuklearizuotis, jau yra išreiškęs norą stiprinti ekonominius ryšius su šiaurine kaimyne, nepaisant galiojančių sankcijų dėl jos branduolinių ginklų ir balistinių raketų programų.

Antradienį Pietų Korėjos prezidentas išvyksta trijų dienų vizito į Pchenjaną. Tai bus jau trečiasis jo susitikimas su Kim Jong Unu šiemet.

Į Pietų Korėjos delegaciją taip pat įtraukti aukščiausio rango šalies pareigūnai, įskaitant žvalgybos vadą, užsienio reikalų bei gynybos ministrus ir garsius ekonomikos, religijos, kultūros ir sporto veikėjus, pranešė Moon Jae-ino biuras.

Lee Jae-yongas faktiškai stovėjo prie „Samsung“ konglomerato, didžiausios pasaulyje išmaniųjų telefonų gamintojos ir klestinčios verslo imperijos, vairo nuo 2014-ųjų, kai jo tėvą ištiko infarktas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi