Pasaulyje

2018.09.13 18:26

Garsiame Graikijos paplūdimyje per akmenų griūtį sužeisti 7 žmonės

BNS2018.09.13 18:26

Graikijoje ketvirtadienį per akmenų griūtį garsiame vakarinės Zakinto salos Navajo paplūdimyje buvo sužeisti septyni žmonės, tarp jų čekų turistų šeima, pranešė pareigūnai.

Remiantis vyriausybės pranešimu, 34 metų čekė buvo paguldyta į ligoninę dėl skilusio stuburo slankstelio, o jos vyras ir du vaikai patyrė lengvus sužalojimus.

Dar trys sužeisti žmonės buvo paleisti po medikų apžiūros, sakoma jame.

Viename įvykio vietoje padarytame vaizdo įraše matyti, kaip nuo 200 metrų aukščio uolos atskilęs didžiulis akmens luitas trenkiasi į Navajo paplūdimio smėlį, visai netoli dviejų ten buvusių žmonių.

„Pasigirdo dundėjimas ir nukrito akmens luitas, o po jo dar didesnis, o paskui kitas. Jie sukėlė tokius ratilus vandenyje, kad jie apvertė (tris) laivelius“, – pasakojo įvykio liudininkas valstybinei naujienų agentūrai ANA.

Pareigūnai evakavo paplūdimį ir neįleidžia į jį turistų. Į šią kalkakmenio uolų juosiamą įlanką su balto smėlio paplūdimiu ir krištolo skaidrumo vandeniu galima patekti tik iš jūros pusės.

Incidento metu paplūdimyje buvo šimtai žmonių su vaikais.

Navajo paplūdimys yra vienas populiariausių Graikijoje. Įlanka išgarsėjo beveik prieš 4 dešimtmečius, kai joje į krantą buvo išplautos sudužusio nedidelio krovininio laivo liekanos. Nuo tada ši įlanka kartais dar vadinama Sudužusio laivo įlanka.

Ją taip pat pamėgę ekstremaliųjų sporto šakų, įskaitant tįstinį, mėgėjus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt