Pasaulyje

2018.09.05 16:35

Rusijos kariuomenė patvirtino: jos aviacija smogė taikiniams Sirijos Idlibe

BNS 2018.09.05 16:35

Rusijos kariuomenė trečiadienį patvirtino, kad jos aviacija ankstesnę dieną surengė antskrydžių Sirijos sukilėlių paskutinėje didelėje tvirtovėje Idlibe ir esą atakavo teroristų grupuotę „Jabhat al Nusra“.

„Keturi lėktuvai, priklausantys Rusijos (aviacijos) grupei Hmeimimo oro pajėgų bazėje, smogė tiksliai nutaikomais ginklais teroristų grupuotės „Jabhat al Nusra“ objektams Idlibo provincijoje“, – sakoma Rusijos kariuomenės atstovo Igorio Konašenkovo pranešime.

Pasak jo, šie smūgiai buvo surengti antradienį „tamsiuoju paros metu“.

„Smūgių buvo suduota teroristų atsargoms, buvusioms ne gyvenamosiose teritorijose – ten buvo laikomos bepilotės skraidyklės“, – nurodė I. Konašenkovas.

Jis pridūrė, kad taip pat buvo smogta sandėliui, kuriame buvo laikomos nešiojamosios priešlėktuvinės gynybos sistemos, ir bepiločių skraidyklių leidimo vietoms, iš kurių buvo rengiamos atakos prieš Hmeimimo oro pajėgų bazę ir miestus Alepo bei Hamos provincijose.

Didžiojoje Britanijoje įsikūrusi nevyriausybinė organizacija „Syrian Observatory for Human Rights“ antradienį pranešė, kad per Rusijos antskrydžius žuvo mažiausiai devyni civiliai, įskaitant penkis vienos šeimos vaikus, o dar 10 žmonių buvo sužeisti.