Naujienų srautas

Pasaulyje2013.07.31 07:39

Maskvoje dėl gaisro Ostankino TV pastate evakuota daugiau nei tūkstantis žmonių

DELFI.lt 2013.07.31 07:39

Antradienio vakarą Maskvoje užsiliepsnojo Ostankino televizijos pastatas, skelbia newsru.com. Dėl gaisro evakuota apie 1000 žmonių.

Antradienio vakarą Maskvoje užsiliepsnojo Ostankino televizijos pastatas, skelbia newsru.com. Dėl gaisro evakuota apie 1000 žmonių.

Pareigūnai tvirtina, kad per gaisrą niekas nenukentėjo. Pirminiais duomenimis, ugnis įsižiebė šeštajame pastato aukšte apie 20.45 val. vietos laiku.

Iš pradžių buvo neaišku, kurioje vietoje ir kas dega, mat pastatas buvo apimtas dūmų. Atvykę ugniagesiai rado gaisro židinį: paaiškėjo, kad užsiliepsnojo dekoracijos, išdegė apie 25 kvadratinius metrus ploto.

Skelbiama, kad TV žiūrovai nepatogumų dėl gaisro nepatyrė, tik stebėję futbolo transliaciją nebegirdėjo komentatoriaus balso, mat jam irgi teko evakuotis.

Įvykio vietoje dirbo 30 ugniagesių brigadų, 15 autocisternų.

Ostankino televizijos atstovas Denisas Nazarovas tvirtina, kad gaisro priežastimi galėjo tapti trumpas jungimasis arba neatsargus elgesys su ugnimi.

„Materialinė žala turėtų būti minimali“, – sakė D. Nazarovas.

Ostankino televizijos centras ir bokštas buvo pastatyti 1964 metais. Tuo metu Ostankino televizijos bokštas buvo laikomas aukščiausiu pasaulyje. 2000 metais šį bokštą nuniokojo gaisras, kilęs 460 metrų aukštyje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi