Naujienų srautas

Pasaulyje2018.08.14 17:39

Pokalbį su D. Trumpu įrašiusi jo buvusi darbuotoja žada paviešinti daugiau įrašų

JAV prezidentas Donaldas Trumpas metų pradžioje atleido savo ilgametę darbuotoją Omarosą Manigault Newman ir atrodė, kad ši istorija tuo ir pasibaigs. Tačiau dabar paaiškėjo, kad buvusi D. Trumpo administracijos darbuotoja ne tik slapta įrašė pokalbį su juo, bet ir išleidžia prezidentą kritikuojančią knygą. Paviešintame pokalbyje, įrašytame, kai O. Manigault Newman sužinojo apie savo atleidimą, D. Trumpas dėjosi nieko apie tai nežinąs ir tvirtino apgailestaująs dėl jos atleidimo.

Toks paviešintame įraše atsiskleidžiantis D. Trumpo veidmainiškumas paskatino O. Manigault Newman imtis aršios jo kritikos. Buvusi D. Trumpo darbuotoja svarsto, arba D. Trumpas nekontroliuoja savo komandos, nes nežino, kas ką atleidžia, arba jis yra dviveidis.

Kitas svarbus paviešinto įrašo aspektas – saugumas, nes O. Manigault Newman tikina pokalbį su D. Trumpu įrašiusi vadinamame situacijų kambaryje. Buvusi prezidento administracijos darbuotoja teigia ten įrašiusi ir pokalbį su administracijos vadovu Johnu Kelly, kai ji buvo atleista.

Kaip LRT TELEVIZIJOS laidoje „Laba diena, Lietuva“ aiškina LRT naujienų tarnybos užsienio naujienų redaktorius Algirdas Acus, minėtame kambaryje ne tik sunku įrašyti pokalbį, bet apskritai į jį įsinešti mobilųjį telefoną.

Prieš pasirodant O. Manigault Newman knygai Baltieji rūmai tikina, kad autorė tik siekia populiarumo ir knygoje gausu melo. Tačiau pati O. Manigault Newman sako, kad yra ir daugiau įrašų, priversdama apžvalgininkus ir politikus spėlioti, ar įrašai bus kenksmingi JAV prezidentui.

Išsamiau – „Laba diena, Lietuva“ įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi