Rytinėje Kanados Naujojo Bransviko provincijoje per šaudynes žuvo mažiausiai keturi žmonės, o įtariamąjį jau suėmė pareigūnai, penktadienį pranešė vietos policija.
„Per incidentą žuvo keturi žmonės“, – socialiniame tinkle „Twitter“ pranešė pareigūnai.
Kanados policijos teigimu, du iš žuvusiųjų yra policijos pareigūnai.
„Du iš keturių žmonių, nužudytų per šio ryto šaudynes (...), buvo Frederiktono policijos pareigūnai. Šiuo metu neskelbiame jokių tapatybių“, – sakė pareigūnai.
Šaudynės įvyko Frederiktono mieste. Policija pranešė, kad suėmė vieną įtariamąjį.
Pareigūnai paragino netoli šaudynių vietos gyvenančius žmones nepalikti savo namų.
Kanados transliuotojas CBS informavo, jog šaudynės įvyko miesto gyvenamajame rajone, ir kad į įvykio vietą atvyko greitosios pagalbos medikai ir ugniagesiai.
Gyventojų taip pat prašoma neskelbti socialiniuose tinkluose pareigūnų buvimo vietos.
Frederiktono gyventojas Davidas MacCoubrey sakė, kad apie 7 val. vietos (13 val. Lietuvos) laiku jis miegojo savo bute Bruksaido alėjoje, kai jį pažadino apytiksliai 10 m atstumu nuo jo lovos nuskambėję šūviai.
Pasak D. MacCoubrey, iki 8 val. 30 min. vietos (14 val. 30 min. Lietuvos) laiku jis girdėjo daugiau kaip 15 šūvių.
Vyras pridūrė, jog jo daugiabučių komplekse yra penki pastatai, stovintys kvadrato forma, ir kad šūviai veikiausiai aidėjo komplekso viduryje.
Police continue to on scene of a shooting on Brookside Drive. Please avoid the area.
— Fredericton Police (@CityFredPolice) August 10, 2018
Due to the volume of calls, please refrain from calling the police station directly, and in case of emergency continue to call 9-1-1.
BREAKING: From Fredericton Police: “Re: Shooting. At this time, we can confirm multiple fatalities. The incident is ongoing. More information will be available when we can. Please continue to avoid the area of Brookside Drive between Main and Ring Road.” @CTVAtlantic pic.twitter.com/CS0zdbcKxJ
— Nick Moore (@NickMooreCTV) August 10, 2018