Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Bulgarija paskelbė įtariamuosius žydų autobuso sprogdinimu

ELTA 2015.09.08 13:45

Bulgarijos valdžia įvardijo asmenis, kurie, kaip įtariama, 2012 metų liepos mėnesį Burgase susprogdino autobusą su turistais iš Izraelio, praneša „Lenta.ru“.

Bulgarijos valdžia įvardijo asmenis, kurie, kaip įtariama, 2012 metų liepos mėnesį Burgase susprogdino autobusą su turistais iš Izraelio, praneša „Lenta.ru“.

Bulgarijos VRM duomenimis, tai - 32 metų Meliadas Farahas ir 25 metų Hassanas el Hajj Hassanas. Pirmasis yra Australijos pilietis, o antrasis – Kanados.

Ministerijos spaudos biuletenyje taip pat išspausdintos abiejų įtariamųjų nuotraukos.

Kaip nustatė Bulgarijos tyrėjai, prieš teroro aktą šie vyrai buvo pastebėti įvairiuose miestuose, esančiuose netoli Burgaso. Viešbučiuose įtariamieji registruodavosi pateikę padirbtus dokumentus, tariamai išduotus Brianui Jeremiah Jamesonui), Jacque`ui Felipe`ui Martinui ir Ralphui Williamui Rico.

Bulgarijos pareigūnai mano, kad nusikaltėliai buvo Libano organizacijos „Hezbollah“, kurią ES šią savaitę paskelbė teroristine grupuote, šalininkai.

Praėjusių metų liepos 18 d. Sarafovo oro uoste netoli Burgaso buvo susprogdintas autobusas su turistais iš Izraelio. Žuvo penki izraeliečiai ir vienas bulgaras, daugiau kaip 30 žmonių buvo sužeista.

Teroro akto vietoje taip pat žuvo vienas iš nusikaltėlių, kuris ir susprogdino bombą. Žuvusio teroristo vardo Bulgarijos pareigūnai iki šiol neatskleidė

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi