Naujienų srautas

Pasaulyje2018.08.07 16:33

Padėtis evakuotame Frankfurto oro uoste normalizuojasi

LRT.lt 2018.08.07 16:33

Vokietijos policija antradienį evakavo dalį vieno iš Frankfurto oro uosto terminalų. Pavojus paskelbtas po to, kai vienas žmogus su vaiku pateko už apsaugos posto be patikrinimo ir dingo. Pavojus po kelių valandų buvo atšauktas.

„Į incidento paveiktas zonas vėl leidžiama laisvai įeiti, o oro uostas ir vėl veikia“, – socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbė pareigūnai.

Savo žinutėje socialiniame tinkle „Twitter“ policija anksčiau skelbė, jog laikinai nelaipinama į lėktuvus 1-ame terminale. Be to, evakuojama dalis oro uosto saugumo zonos.

Policija praneša, kad pavojus paskelbtas po to, kai vienas žmogus su vaiku pateko už apsaugos posto be patikrinimo ir dingo.

Incidentas įvyko apie 11:15 val. vietos laiku.

Oro uosto atstovė paragino keleivius palikti oro uostą ir stebėti avialinijų informaciją dėl savo skrydžio. Antradienį buvo numatyti 1500 skrydžių šiame oro uoste. Tačiau 13 val. vietos laiku 39 skrydžiai buvo atšaukti.

Vokietijos avialinijos „Lufthansa“ dėl šio įvykio sustabdė daugelį savo registracijų. A ir Z zonose keleiviai negali nei patekti į lėktuvus, nei iš jų išsilaipinti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi