Naujienų srautas

Pasaulyje2018.08.03 14:49

Perspėjo: D. Trumpo nusiteikimas prieš žiniasklaidą gali sukelti smurtą

Donaldas Trumpas vėl užsipuolė žiniasklaidą kaip siaubingus, baisius žmones, iškart po to, kai Jungtinių Tautų pareigūnai perspėjo, kad tokie Amerikos prezidento puldinėjimai gali sukelti smurtą prieš žurnalistus. Paprieštaravo D. Trumpui net jo duktė – pareiškė, kad spauda nėra, kaip kartoja tėvas, tautos priešai. Tačiau Baltieji rūmai atsisakė tam pritarti.

Baimė dėl smurto auga, nes žurnalistai D. Trumpo mitinguose sutinkami vis aršiau.

Perspėjo: D. Trumpas nusiteikimas prieš žiniasklaidą gali sukelti smurtą

Į Pensilvaniją, kur užpernai išplėšė pergalę iš demokratų, D. Trumpas atvyko agituoti už respublikonų senatorių, bet kalba netrukus pasisuko apie tikrą priešą – žurnalistus. Juos Jungtinių Valstijų vadovas pavadino siaubingais, baisiais žmonėmis.

D. Trumpas nuolat kritikuoja spaudą, netgi tą, kuria pats remiasi, kai ji skelbia jam palankias žinias, ir giriasi, kad sugalvojo terminą „melagingos žinios“.
Naujausiais „Washington Post“ skaičiavimais, per šį pusmetį jis netiesą kalbėjo jau tiek kartų, kiek per visus praėjusius metus. Pirmąsias 100 dienų vidurkis buvo mažiau kaip 5 kartai per dieną, per pastaruosius du mėnesius – po 16 kartų per dieną.

Išsamiau – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi