Naujienų srautas

Pasaulyje2018.07.28 12:46

Meksikoje netoli Kankūno per susišaudymą žuvo mažiausiai 5 žmonės

BNS 2018.07.28 12:46

Meksikoje mažiausiai penki žmonės žuvo ir dar trys buvo sužeisti penktadienį vakare per policijos ir nusikaltėlių susišaudymą netoli pietrytinio Kankūno kurorto Karibų jūros pakrantėje, pritraukiančio daug turistų, pranešė vietos pareigūnai.

Apie 21 val. vietos (šeštadienį 5 val. Lietuvos) laiku nežinomi užpuolikai pradėjo šaudyti, įsibrovę į uždarą teritoriją prie vieno restorano Puerto Chuarese, esančiame maždaug už 16 km į šiaurę nuo Kankūno turistinės teritorijos, sakoms Kintana Roo valstijos prokuratūros preliminariame pranešime.

„Tarp penkių žuvusiųjų vienas buvo ministerijos policijos agentas“, – sakoma pranešime. Keturi kiti nukauti asmenys veikiausiai dirbo atakuotame komplekse.

Tarp sužeistųjų buvo vienas policijos vadas, bet nepranešama, kad incidento vietoje būtų buvę turistų, pridūrė prokuratūra.

Kankūną ir aplinkinius kurortus, tokius kaip Plaja del Karmenas ir Tulumas, kasmet aplanko milijonai užsieniečių turistų, ypač iš JAV ir Europos.

Tačiau nuo 2017 metų pradžios Kintana Roo valstijoje vis aktyviai kovojo besivaržančios nusikalstamos grupuotės.

Per šių metų pirmąją pusę šioje pietinėje Meksikos valstijoje su narkotikų kontrabandininkų gaujomis susijęs smurtas pareikalavo 279 žmonių gyvybių, nurodė nevyriausybinė organizacija „Semaforo Delictivo“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi