Naujienų srautas

Pasaulyje2018.06.27 09:37

Po incidento restorane Baltųjų rūmų atstovę saugos JAV Slaptoji tarnyba

LRT.lt 2018.06.27 09:37

JAV Baltųjų rūmų atstovę spaudai Sarah Huckabee Sanders, praėjusią savaitę išprašytą iš vieno restorano Virdžinijos valstijoje, saugos šalies Slaptoji tarnyba, trečiadienį pranešė kanalas CNN, remdamasis šaltiniais.

Pasak jų, S. Sanders „Slaptoji tarnyba saugos jau nuo trečiadienio“. Vis dėlto nenurodoma, kiek ilgai tai tęsis.

Kiek anksčiau laikraštis „The Washington Post“ pranešė, kad Leksingtone, Virdžinijos valstijoje, esančio restorano „Red Hen“ bendrasavininkė Stephanie Wilkinson paprašė S. Sanders išeiti iš įstaigos.

Anot bendrasavininkės, „Red Hen“ darbuotojai nenorėjo aptarnauti Baltųjų rūmų atstovės, nes restorane dirbo keli homoseksualūs darbuotojai, žinantys, kad prezidento Donaldo Trumpo atstovė spaudai gynė prezidento norą uždrausti translyčiams asmenims tarnauti kariuomenėje. Taip pat juos papiktino JAV pietinę sieną bandančių pereiti šeimų išskyrimas.

D. Trumpas savo ruožtu po minėto incidento patarė tam restoranui nusivalyti langus.

„Restoranui „Red Hen“ derėtų susikoncentruoti į savo purvinų tentų, durų ir langų (juos skubiai reikia nudažyti) plovimą, o ne atsisakymą aptarnauti tokį puikų žmogų kaip S. Sanders. Visada vadovaujuosi taisykle, kad jei restoranas purvinas išorėje, jis purvinas ir viduje“, – parašė JAV prezidentas socialiniame tinkle „Twitter“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi