Naujienų srautas

Pasaulyje2015.09.08 13:45

Žurnalas „Rolling Stone“ viršelyje išspausdino Dž. Carnajevo nuotrauką

ELTA 2015.09.08 13:45

Populiarus Amerikos žurnalas „Rolling Stone” rugpjūčio numerio viršelyje išspausdino Džocharo Carnajevo nuotrauką, praneša „RIA Novosti”.

Populiarus Amerikos žurnalas „Rolling Stone” rugpjūčio numerio viršelyje išspausdino Džocharo Carnajevo nuotrauką, praneša „RIA Novosti”.

Leidinio skaitytojai ne tik pamatys didelę spėjamo teroristo nuotrauką su užrašu „Sprogdintojas” („The Bomber”), bet ir galės perskaityti straipsnį apie tai, kaip „vaikas, kurio laukė daug žadanti ateitis, virto monstru”.

Naujojo numerio anonsas buvo paskelbtas „Rolling Stone” puslapyje socialiniame tinkle „Facebook”. Per kelias valandas pranešimas sulaukė šimtų rūsčių komentarų. „Jums turėtų būti gėda”, – rašo vienas iš vartotojų. „Daugiau niekada nepirksiu žurnalo, viršelyje turėtų būti nukentėjusieji”, – pritaria jam kitas. „Kaip gerai, kad mano prenumerata baigėsi”, – piktinasi dar vienas skaitytojas.

Priminsime, kad per du sprogimus, nugriaudėjusius šių metų balandžio 15–ąją per Bostono maratoną, trys žmonės žuvo, apie 200 buvo sužeista.

Tamerlanas Carnajevas žuvo per sulaikymo operaciją, o jo brolį Džocharą pavyko sučiupti po paros.

Praėjusią savaitę Masačusetso federalinis teismas pradėjo nagrinėti Dž. Carnajevo bylą. Per pirmąjį posėdį jis nepripažino savo kaltės nė pagal vieną iš pateiktų kaltinimų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi