Pasaulyje

2018.06.06 20:35

Londone esančiame 5 žvaigždučių viešbutyje kilo gaisras

DELFI.lt, LRT.lt, BNS 2018.06.06 20:35

Beveik 20 ugniagesių automobilių ir 120 ugniagesių Londone gesina gaisrą miesto centre esančiame prabangiame viešbutyje „Mandarin Oriental“, pranešė pareigūnai. 

Priešgaisrinė tarnyba informavo, kad gaisrą ant Naitsbridže – prabangiame rajone Londono centre, kuriame veikia parduotuvė „Harrods“ – esančio 12 aukštų pastato stogo gesina „apie 120 ugniagesių“ ir 20 automobilių.

Ugniagesių teigimu, nuo liepsnų „kyla daug dūmų“, ir ugnis yra „labai matoma“, o gaisro priežastis „šiuo metu nėra žinoma“.

Apie nelaimę pareigūnai buvo informuoti apie 15 val. 55 min. vietos (17 val. 55 min. Lietuvos) laiku.

„Žinome, kad „Mandarin Oriental“ viešbutyje Londono Haid parke kilo gaisras, ir kad į viešbutį atvyko ugniagesių komanda“, – sakė vienas viešbučio atstovas.

„Kadangi padėtis tebesiklosto, dabar negalime atskleisti daugiau detalių – tai padarysime artimiausiu metu“, – pridūrė jis.

Dėl gaisro buvo uždarytos judrios gatvės, vedančios į tą viešbutį. Jis įsikūręs 1902 metais atidarytame pastate, kurį 1996-aisiais įsigijo „Mandarin Oriental“. Viešbutyje yra 198 numeriai.

Londono transportą prižiūrinti institucija „Transport for London“ paskelbė, kad įėjimas į Naitsbridžo metropoliteno stotį buvo uždarytas „paprašius avarinėms tarnyboms“.

Televizijos laidų vedėja Anna Whiteley parašė socialiniame tinkle „Twitter“, kad ji buvo evakuota iš viešbučio.

„Ką tik buvau evakuota iš viešbučio „Mandarin Oriental“... Tai visiška beprotybė! Esu sužavėta, kaip organizuotai buvo užtikrintas visų saugumas“, – sakė ji.

Tuo tarpu Londono greitosios pagalbos tarnyba pranešė, kad į incidento vietą buvo išsiųsti keli automobiliai.