Naujienų srautas

Pasaulyje2018.05.29 08:40

Pranešimai: klubo „Chelsea“ savininkas R. Abramovičius tapo Izraelio piliečiu

ELTA 2018.05.29 08:40

Rusijos žydų kilmės milijardierius ir futbolo klubo „Chelsea“ savininkas Romanas Abramovičius pirmadienį atvyko į Izraelį, kur jam buvo suteikta šios šalies pilietybė, pranešė vietos televizijos kanalas „Channel 10“.

„Šiandien (pirmadienį) jis savo privačiu lėktuvu atskrido į Tel Avivo Ben Guriono oro uostą, kur jam įteikta izraelietiška tapatybės kortelė“, – vakaro žiniose pranešė komercinis televizijos kanalas.

Nativ, premjero Benjamino Netanyahu vyriausybės departamentas, dirbantis su žydų bendruomenėmis buvusioje Sovietų Sąjungoje, anksčiau savo interneto svetainėje pranešė, kad R. Abramovičius Izraelio ambasadoje Maskvoje buvo pateikęs prašymą imigracijos vizai gauti.

„Jo dokumentai buvo išnagrinėti remiantis „teise grįžti“, ir jam iš tiesų buvo suteiktas imigranto Izraelyje statusas ir išduota imigracijos viza“, – pridūrė jis.

Izraelis taiko nuostatą, kad kiekvienas žydas arba žydo vaikas arba anūkas turi teisę į Izraelio pilietybę.

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, R. Abramovičiaus Didžiosios Britanijos viza nustojo galioti, o naujosios išdavimo procesas tęsiasi ilgiau nei įprastai.

Laikraštis „The Sunday Times“ R. Abramovičiaus turtą šiemet įvertino 9,3 mlrd. svarų sterlingų. „Chelsea“ jis įsigijo 2003 metais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi