Naujienų srautas

Pasaulyje2018.05.18 19:53

Policija: Floridoje suimtas D. Trumpo golfo klubo teritorijoje šaudęs vyras

BNS 2018.05.18 19:53

Floridoje penktadienio paryčiais buvo suimtas vienas vyras, kuris šaudė į policijos pareigūnus, šūkavo apie JAV prezidentą Donaldą Trumpą ir uždengė vėliava registracijos stalą netoli Majamio esančio ir prezidentui priklausančio golfo klubo „Trump National Doral Golf Club“ vestibiulyje, pranešė vietos policija.

Pareigūnai gavo pranešimą apie „aktyvų šauklį“ apytiksliai 1 val. 30 min. vietos (8 val. 30 min. Lietuvos) laiku, žurnalistams sakė Doralo miesto policijos tarnybos viršininkas Hernanas Organvidezas.

Pasak jo, Doralo ir Majamio-Deido pareigūnai tuoj pat atvyko į incidento vietą, kur įvyko susišaudymas su tuo vyru, po kurio jis buvo „neutralizuotas“ ir sulaikytas.

Majamio-Deido policijos vadovas Juanas Perezas sakė, kad įtariamasis šaukė apie D. Trumpą ir „aktyviai šaudė“.

„Jis šaukė ir rėkė kažką apie prezidentą Trumpą. Tai viskas, ką šiuo metu žinome. Taip pat jis turėjo JAV vėliavą, kurią uždengė registratūros stalą“, – pareiškė J. Perezas.

Ji pridūrė, kad vienas pareigūnas patyrė traumą, bet nepatikslino, kokią.

„Šie pareigūnai nedvejojo nė sekundės ir stojo į mūšį su šiuo asmenimi, aktyviai šaudžiusiu viešbučio vestibiulyje“, – nurodė J. Perezas.

„Jie rizikavo savo gyvybėmis, žinodami, kad jiems būtina įeiti į vidų ir išgelbėti žmonių gyvybes tame viešbutyje“, – pridūrė jis.

Anot policijos viršininko, į įvykio vietą išvažiavo Slaptosios tarnybos ir Federalinio tyrimų biuro (FTB) agentų, bet šiuo metu saugumą ten užtikrina vietos policija.

Auštant didžiulio golfo klubo teritoriją supo gausios policijos pajėgos, o virš incidento vietos skriejo naujienų tarnybų sraigtasparnių. Įėjimai buvo uždaryti, o pagrindiniai vartai buvo aptverti geltona įspėjamąja juosta, už kurios stovėjo nusikaltimų tyrėjų automobilis.

Golfo klubą, anksčiau žinomą kaip „Doral Resort & Spa“, 2012-aisiais nupirko dabartinio JAV prezidento verslo imperija „The Trump Organization“. Klubo pagrindinis aikštynas vadinamas „Mėlynąja pabaisa“ (Blue Monster).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi