Naujienų srautas

Pasaulyje2018.05.18 09:09

A. Merkel susitiks su V. Putinu: aptars ir Irano branduolinės programos likimą

Penktadienį Vokietijos kanclerė Angela Merkel vyksta į Rusiją kur susitiks su prezidentu Vladimiru Putinu. Nepaisant nemažų tarpusavio santykių problemų Vokietijos lyderė toliau pasiryžusi palaikyti pragmatiškus santykius su Kremliaus režimo vadovu.

Po susitikimų su Europos sąjungos lyderiais Bulgarijoje šiandien į Sočį vykstanti Vokietijos federalinė kanclerė patvirtino, kad Rusijoje ji aptars susitarimo dėl Irano branduolinės programos likimą, bei ekonominius Vokietijos ir Rusijos santykius, pavyzdžiui susijusius su prieštaringai vertinamu Baltijoje tiesiamu dujotakiu „Šiaurės srautas 2“. 

Kita vertus, paklausta apie naujas sankcijas Maskvai kanclerė pabrėžė, kad tai priklausys tik nuo V. Putino noro spręsti su Ukraina susijusias problemas. 

„Be abejo, kalbėsiu su juo apie Irano branduolinę sutartį, kalbėsime apie Siriją ir, kaip visada, mes kalbamės apie Ukrainos reikalus. Tai visiškai aišku, bet klausimai dėl ekonominių sankcijų priklauso tik nuo to, kaip įgyvendinami Minsko susitarimai“, – kalba ji.

Daugiau apie tai – Sauliaus Masalsko reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi