Pasaulyje

2018.05.06 09:34

Britanijos karališkoji šeima paskelbė mažojo princo Louiso nuotraukų

BNS2018.05.06 09:34

Didžiosios Britanijos karališkoji šeima sekmadienį paskelbė dvi nuotraukas, kuriose matomas jos jauniausiasis narys – princas Louisas, padarytas jo motinos, Kembridžo kunigaikštienės Catherine jų namuose Kensingtono rūmuose.

Vienoje nuotraukoje trejų metų princesė Charlotte matoma bučiuojanti savo miegantį broliuką, o kitoje karališkasis kūdikis matomas pusiau gulomis atsišliejęs į pagalvę.

„Kembridžo kunigaikščiui ir kunigaikštienei labai malonu pasidalyti princesės Charlotte ir princo Louiso dviem nuotraukomis“, – sakoma Kensingtono rūmų pareiškime.

Nuotrauka su princese Charlotte buvo padaryta gegužės 2-ąją, per jos trečiąją gimtadienį, o kita, kurioje Louisas matomas aprengtas baltais šliaužtinukais ir megztuku, padaryta balandžio 26-ąją, praėjus trim dienoms po jo gimimo.

Reuters/Scanpix nuotr.

Princas Louisas Arthuras Charlesas, penktasis eilėje į Britanijos sostą, yra princo Williamo ir Kate trečias vaikas, taip pat karalienės Elizabeth II ir jos vyro Philipo šeštasis provaikaitis.

2012 metais karalienė pakeitė taisykles, kad princo arba princesės titulas priklausytų visiems Williamo vaikams, o ne vien vyriausiajam sūnui.

Louiso gimimas pradėjo su karališkąja šeima susijusių šventinių renginių vasaros maratoną. Gegužės 19-ąją Williamo brolis princas Harry susituoks su amerikiete aktore Meghan Markle. Vestuvių ceremoniją tiesiogiai transliuos LRT.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt