Naujienų srautas

Pasaulyje2018.05.05 09:40

JAV eksprezidentas G. H. W. Bushas išrašytas iš ligoninės

BNS 2018.05.05 09:40

Buvęs JAV prezidentas George`as H. W. Bushas, kitą dieną po žmonos Barbaros laidotuvių paguldytas į ligoninę dėl infekcijos, buvo iš jos išrašytas, penktadienio vakarą informavo jo atstovas.

93 metų G. H. W. Bushas buvo paguldytas į intensyviosios priežiūros skyrių balandžio 22-ąją, kitą dieną po jo 92 metų žmonos, su kuria jiedu pragyveno 73 metus, laidotuvių.

G. H. W. Bushas į Hjustono metodistų ligoninę buvo paguldytas po to, kai šiame mieste amžinojo poilsio atgulė jo žmona, vienos iškiliausių Amerikos politinių dinastijų matriarchė Barbara Bush.

Per atsisveikinimo ceremoniją, kurioje dalyvavo tik kviestiniai asmenys, tarp jų keturi buvę JAV prezidentai, eksprezidentas spaudė ranką svečiams ir su jais bendravo.

Praėjusią savaitę G. H. W. Busho biuras nurodė, kad eksprezidentas gyvybingas, šnekasi su ligoninės darbuotojais ir artimaisiais ir nori sekti krepšinio komandos Hjustono „Rockets“ pažangą NBA atkrintamosiose varžybose.

Penktadienio vakarą eksprezidento atstovas paskelbė, kad G. H. W. Bushas buvo išrašytas iš ligoninės.

„Prezidentas (...) buvo išrašytas iš Hjustono metodistų ligoninės, kur jis buvo gydomas dėl infekcijos. Jo gydytojai praneša, kad jis jaučiasi gerai ir džiaugiasi galėdamas grįžti namo“, – pranešime sakė šeimos atstovas Jimas McGrathas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi