Naujienų srautas

Pasaulyje2018.05.04 18:40

Britų princo Harry sužadėtinės M. Markle tėvai susitiks su karaliene Elizabeth II

BNS 2018.05.04 18:40

Didžiosios Britanijos princo Harry sužadėtinės Meghan Markle išsiskyrę tėvai atvyks į Londoną prieš gegužės 19 dieną numatytas poros vestuves ir susitiks su karaliene Elizabeth II bei kitais karališkosios šeimos nariais, penktadienį pranešė Kensingtono rūmai.

Vestuvėse jaunieji ruošiasi pagerbti ir Harry motinos, autoavarijoje Paryžiuje 1997 metais žuvusios velionės princesės Dianos atminimą.

Nors pareigūnai negali nuspėti vestuvių dienos orų, kurie pavasarį Anglijoje būna gana permainingi, jie planuoja, kad per televiziją ir internetu transliuojamos vestuvės bus švenčiamos ne tik Vindzoro pilyje, o visoje Britanijoje ir net pasaulyje.

Bakingamo rūmuose vykusioje spaudos konferencijoje princo Harry atstovas Jasonas Knaufas atskleidė kai kuriuos vestuvių organizatorių planus.

Meghan tėvai susitiks su karaliene, dalyvaus vestuvėse

Pasak princo atstovo spaudai, Thomas Markle`as ir Doria Ragland atvyks tą savaitę prieš šeštadienį numatytas vestuves, kad turėtų laiko susipažinti su Harry šeima.

Jaunosios tėvai aplankys karalienę ir jos sutuoktinį princą Philipą, susitiks su jaunikio tėvu princu Charlesu ir jo žmona Camilla, jaunikio broliu princu Wililamu ir broliene Kate, sakė rūmų atstovas penktadienį.

Gegužės 19 dieną D. Ragland su dukra atvyks į Vindzoro pilį automobiiliu, o Th. Markle`as palydės jaunąją prie Šv. Jurgio koplyčios altoriaus.

Pasak J. Knaufo, M. Markle „džiaugiasi“, kad jos šventės dieną tėvai bus šalia.

Kol kas nežinoma, ar M. Markle brolis ir sesuo taip pat dalyvaus vestuvėse.

Princas Harry išreiškė norą, kad „vestuvėse dalyvautų ir jo motinos šeima“, todėl jose bus dvi Dianos seserys ir brolis, sakė J. Knaufas. Viena seserų, Jane Fellowers, atstovaus velionės šeimą ir skaitys tekstą per pačią ceremoniją.

Nebus vyriausiosios pamergės

Amerikiečių aktorė M. Markle, išgarsėjusi JAV televizijos seriale „Kostiumuotieji“ (Suits), neturės vyriausiosios pamergės.

Princas Harry savo vyriausiuoju pabroliu pasirinko brolį princą Williamą.

Pasak J. Knaufo, visi kiti jaunųjų palydos nariai bus vaikai. O tai reiškia, kad princo Williamo ir jo žmonos Kate vaikams 4 metų princui George`ui ir 3 metų princesei Charlotte vestuvėse taip pat atiteks svarbus vaidmuo. Tačiau jauniausias karališkosios šeimos narys – balandžio pabaigoje gimęs princas Louisas – iškilmėse nedalyvaus.

Net neklauskite apie jaunosios suknelę

Rūmų pareigūnai deda visas pastangas, kad M. Markle vestuvinės suknelės modelio ir ją sukūrusio dizainerio pavardės paslaptis būtų išsaugota iki paskutinės akimirkos, kai jaunoji atvyks į koplyčią. Pasak jų, šios tradicijos laikytis yra labai svarbu, tačiau tai netrukdo smalsuoliams toliau spėlioti, kam buvo patikėta ši svarbiausia metų užduotis.

J. Knaufas taip pat neatskleidė, kur jaunavedžiai praleis savo medaus mėnesį, tačiau sakė, kad iškart po vestuvių jaunieji išvykti neplanuoja. Tačiau kitą savaitę po vestuvių pora yra numačiusi savo pirmą pasirodymą viešumoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi