Naujienų srautas

Pasaulyje2018.04.24 20:39

Pakistanas: per kelis sprogimus Kvetos mieste žuvo mažiausiai aštuoni žmonės

ELTA 2018.04.24 20:39

Mažiausiai aštuoni žmonės žuvo, o dar 23 buvo sužeisti antradienį per kelis sprogimus Pakistano Beludžistano provincijos sostinėje Kvetoje. Tai pranešė laikraštis „The Tribune“.

Pasak leidinio, teroristas mirtininkas susprogdino sunkvežimį, kuriame buvo policijos darbuotojai. Incidentas įvyko netoli vieno iš Kvetos viešbučių. Per sprogimą aštuoni pareigūnai žuvo, dar 15 buvo sužeisti. „Tai buvo teroro išpuolis“, – pareiškė Beludžistano policijos vadovas Moazzamas Ansari.

Anksčiau antradienį Kvetoje, Mian Gundi rajone, prie Pakistano pasienio korpuso kontrolės posto nugriaudėjo du sprogimai. Gautomis žiniomis, kariškiams pavyko atremti teroristų mirtininkų ataką. Abu užpuolikai buvo nukauti, nukentėjo aštuoni pasieniečiai. Pažymima, kad pranešimai apie du ten žuvusius kariškius nepasitvirtino.

Į incidentų vietas buvo nusiųsta išminuotojų. Jas apsupo saugumo pajėgos.

Išpuolius jau pasmerkė Pakistano ministras pirmininkas Shahidas Khaqanas Abbasi. „Mes griežtai smerkiame atakas, pareikalavusias žmonių aukų, – pareiškė vyriausybės vadovas. – Nuoširdžiai užjaučiame žuvusiųjų šeimas“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi