Naujienų srautas

Pasaulyje2018.04.23 20:35

Karališkoji šeima pristatė savo naujagimį

DELFI.lt 2018.04.23 20:35

Balandžio 23-iąją visą pasaulį apskriejo džiugi žinia – princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton susilaukė trečiosios atžalos – berniuko. Pirmadienio vakarą britų karališkoji šeima pasauliui pristatė savo naujagimį.  

Lietuvos laiku apie 18.30 val. princas Williamas išvyko iš ligoninės savo atžaloms George`ui ir Charlottei pranešti, kad nuo šiol jie turi brolį.

Neilgai trukus princas Williamas atsivežė Georgą ir Charlottę į ligoninę. Jiedu pirmąsyk pamatė ką tik gimusį savo brolį.

Po kiek mažiau nei valandos karališkoji pora drauge išėjo iš ligoninės. Kate ant rankų laikė kūdikį. Abu atrodė itin laimingi, mojavo susirinkusiai žiniasklaidos miniai.

Princas Williamas ir hercogienė Catherine su vaikais jau paliko ligoninę.

Iki šio gandrų laukimo netilo kalbos ne tik apie būsimo vaikelio lytį, bet ir vardą. Šią paslaptį karališkoji pora laikė tol, kol gimė jų antrasis sūnus.

Tuo tarpu lažybininkai dar iki mažyliui gimstant kaip populiariausius berniukų vardus nurodė – Arthurą , Albertą, Fredericką, Jamesą ir Philipą.

Pranešama, kad naujagimis, kurio gimdyme dalyvavo ir princas Williamas, sveria 8 svarus ir 8 uncijas (3,83 kg). Mažylis gimė 13 val. 1 min. Lietuvos laiku.

„Tiek Jos Karališkoji Aukštybė, tiek jos vaikelis jaučiasi gerai“, – iškart po gimdymo buvo skelbiama oficialiame Kensingtono rūmų pranešime.

DELFI primena, kad princas Williamas su žmona taip pat augina princesę Charlottę ir princą George`ą.

K. Middleton ir princo Williamo sūnus tapo šeštuoju Didžiosios Britanijos karalienės proanūkiu ir penktuoju eilėje į sostą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi