Naujienų srautas

Pasaulyje2018.04.10 15:01

Iš ligoninės išrašyta S. Skripalio dukra prašo privatumo

Apnuodyto rusų šnipo Sergejaus Skripalio dukra Julija išleista iš ligoninės, skelbia BBC.  

Kaip praneša BBC, 33-ejų J. Skripal, kuri praėjusį mėnesį buvo apnuodyta drauge su savo tėvu, pirmadienį buvo išrašyta iš ligoninės Anglijos Solsberio mieste ir, kaip rašoma, nugabenta „į saugią vietą“.

Pasak medikų, gydymas sėkmingas, tačiau dar nebaigtas. Julija per policiją perdavė žinią, kad kasdien jos sveikata gerėja, tačiau žiniasklaidos prašo privatumo.

S. Skripalis taip pat nebėra kritinės būklės ir sveiksta, nors lėčiau nei dukra.

„Abu pacientai gerai reaguoja į gydymą, kurį jiems skyrėme. Abu atsigauna skirtingai. Juliją paleidome iš Solsberio apygardos ligoninės. Ji prašė privatumo nuo žiniasklaidos, todėl noriu pakartoti jos prašymą. Noriu pasinaudoti galimybe ir palinkėti Julijai geros kloties. Ji dar nebaigta gydyti, tačiau pasiekimai reikšmingi. Jos tėvas, taip pat progresuoja. Penktadienį pranešiau, kad jis nebėra kritinės būklės. Nors atsigauna lėčiau nei Julija, tikimės, kad ir jį atėjus laikui galėsime išleisti iš ligoninės“, – vylėsi Solsberio fondo direktorė Christine Blanshard.

Skripaliai buvo apnuodyti prieš daugiau nei mėnesį Jungtinės Karalystės teritorijoje, Solsberio mieste. Britanijos tarnybos skelbia, kad jie buvo apnuodyti sovietų gamybos karinės klasės nervus paralyžiuojančia chemine medžiaga „Novičiok“.

Policijos manymu, Skripaliai kontakto su šia medžiaga galėjo turėti prie savo namų durų. Dar laukiama Tarptautinės cheminio ginklo uždraudimo organizacijos išvadų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi