Naujienų srautas

Pasaulyje2018.04.04 13:32

Prie „Youtube“ būstinės Kalifornijoje sužeisti 3 žmonės

Prie bendrovės „Youtube“ būstinės, esančios San Bruno mieste Šiaurės Kalifornijoje, antradienį šaudžiusi moteris sužeidė 3 žmones, kurie buvo išgabenti į lgoninę. CNN praneša, kad įtariamoji šaulė nusišovė. Šią informaciją patvirtino San Bruno miesto policijos vadas Edas Barberini.

Amerikiečių policija skelbia, kad išpuolis kompanijos būstinėje greičiausiai įvyko dėl dramos šeimoje. Tarp sužeistųjų – moters vaikinas, kurio būklė kritinė. Incidentas įvyko San Bruno mieste, kai darbuotojai pietavo.

Šaulė, kaip praneša žiniasklaida, buvo 39-erių Nasim Aghdam iš San Diego. Moteris pristatė save kaip veganę, gyvūnų teisių gynėją ir sportininkę. Moteris turėjo savo kanalą „YouTube“ tinkle, ją sekė 5000 sekėjų. Manoma, kad moteris galėjo imtis žiaurių veiksmų dėl pykčio, kurį patyrė sužinojusi apie reklamos pakeitimus šiame socialiniame tinkle, dėl ko ji uždirbo mažiau pinigų.

Policija ir greitosios pagalbos darbuotojai išskubėjo į įvykio vietą.Pranešama, kad įvykio vietoje jau dirba SWAT pajėgų būrys. Neoficialiais duomenimis, kuriuos skelbia CNN, šaulys yra moteriškos lyties. 

Pareigūnai aplinkiniams gyventojams nurodė neiti į gatves. Prie pastato budi medikų ekipažai, pareigūnai.

Pasigirdus šūviams bendrovės būstinėje kilo panika, žmonės ėmė bėgti lauk, savo „Twitter" paskyroje paskelbė bendrovės darbuotojas Toddas Shermanas.

„YouTube“ būstinėje dirba apie 1700 darbuotojų. Bendrovė nurodė, kad dėl incidento bendradarbiauja su tyrimą vykdančiomis institucijomis, kurioms teikia visą reikalingą informaciją.

San Bruno miestas įsikūręs į pietus nuo San Fransisko šiaurės Kalifornijoje. „Youtube“ būstinėje dirba apie 1700 darbuotojų. BBC duomenimis, nepatvirtinti šaltiniai teigia, kad šaulys gali būti moteris. Anot

CBS kanalo padalinio San Fransiske, policija patvirtino apie šaulį „YouTube“ būstinėje San Bruno vietovėje antradienio pavakarę. Anot pranešimų, šaudymas įvyko lauko kavinėje, kuri įsikūrusi pirmame pastato aukšte. Žmonės šalia įvykio vietos pranešė girdėję šūvius, pareigūnų veiksmus ir įvykio vietos izoliavimo procedūras.

San Fransisko generalinės ligoninės atstovas Brentas Andrew portalui sanfrancisco.cbslocal.com patvirtino, kad į ligoninę buvo pristatyta sužeistųjų iš įvykio vietos, tačiau nepateikė konkretaus sužeistųjų skaičiaus.

„KPIX 5“ reporterė Andria Borba pranešė apie bent du įvykio vietoje pasirodžiusius nacionalinio saugumo pareigūnus. Kaip spręsta iš radijo ryšiu fiksuotų policijos pareigūnų pokalbių, buvo nukentėjusių žmonių, kurie nugabenti į vietos ligonines.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi