Naujienų srautas

Pasaulyje2018.04.02 15:00

S. Lavrovas teigia, kad S. Skripalio apnuodijimas gali tarnauti Britanijos interesams

ELTA 2018.04.02 15:00

Pirmadienį Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas leido suprasti, kad buvusio dvigubo agento Sergejaus Skripalio apnuodijimas gali tarnauti Didžiosios Britanijos interesams. Esą valstybė tokiu būdu bando nukreipti dėmesį nuo „Brexit“ problemų.

„Tuo gali būti suinteresuota pati Britanijos vyriausybė, šiuo metu esanti nepatogioje padėtyje dėl neišpildyto pažado savo rinkėjams dėl „Brexit“ sąlygų“, – spaudos konferencijos metu kalbėjo Rusijos diplomatijos vadovas.

Londono atsisakymą prileisti rusų pareigūnus prie J. Skripal pavadino „siaubingu“

Maskva Jungtinės Karalystės atsisakymą leisti rusams suteikti konsulines paslaugas Julijai Skripal, anot šalies užsienio reikalų ministro S. Lavrovo, laiko „siaubingu“ žingsniu.

Rusijos diplomatijos vadovas tikina besiviliantis, kad apnuodytas buvęs dvigubas agentas S. Skripalis pabus iš komos ir viskas baigsis gerai.

„Tikiuosi, kad S. Skripalis paseks „kiek anksčiau atsigavusios dukros Julijos“ pavyzdžiu. Atrodo, kad tiek jo, tiek dukros apnuodijimas per incidentą buvo maždaug vienodai stiprus“, – sakė jis pirmadienį spaudos konferencijoje.

„Noriu pakartoti, kad Rusija nėra niekaip susijusi su Skripalių apnuodijimu, tačiau turbūt labiau nei kas nors kitas siekiame, kad būtų nustatyta tiesa dėl to, kas ištiko mūsų piliečius“, – pridūrė ministras.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi