Pasaulyje

2018.03.26 12:41

Žiniasklaida: Izraelio policija apklausia B. Netanyahu dėl kyšininkavimo

ELTA2018.03.26 12:41

Policijos pareigūnai pirmadienį ryte atvyko į Izraelio ministro pirmininko Benjamino Netanyahu rezidenciją Jeruzalėje, kad apklaustų jį dėl kelių su spėjamu kyšininkavimu susijusių bylų, galinčių jį išversti iš posto, pranešė Izraelio žiniasklaida.

Remiantis kelių Izraelio žiniasklaidos priemonių pranešimais, B. Netanyahu, be kita ko, bus apklaustas dėl galimos korupcijos, susijusios su Izraelio telekomunikacijų bendrove „Bezeq“.

Tikėtina, kad B. Netanyahu bus pirmą kartą pateikti klausimai, susiję su Niro Hefetzo – prieš premjerą liudijusio ilgamečio jo bendražygio – policijai suteikta informacija.

Be B. Netanyahu, taip pat apklausiama jo žmona Sara ir sūnus Yairas bei didžiausias „Bezeq“ akcininkas Shaulas Elovitchius, pranešė Izraelio žiniasklaida.

Policijos atstovas patvirtino, kad atliekama „įvairi tiriamoji veikla“, susijusi su minėtais tyrimais, tačiau konkrečiai apie B. Netanyahu jis neužsiminė.

Tai – jau devintas kartas, kai B. Netanyahu apklausiamas tiesiogiai arba netiesiogiai su juo susijusiose bylose.

Premjeras bet kokią savo kaltę neigia, o jam metamus kaltinimus vadina žiniasklaidos ir policijos vykdoma raganų medžiokle.

Populiariausi

Protestai Baltarusijoje

Pasaulyje

2020.09.18 08:01

Įvykiai Baltarusijoje. Pareigūnai prieš protestuotojus naudoja seksualinį smurtą – pasirodė liudijimas Minskas žada proporcingą reakciją ES sankcijoms, atnaujinta 20.12

20
Lenkijos ir Baltarusijos pasienis (asociatyvi nuotr.)

Pasaulyje

2020.09.18 10:35

Minske esantis Milta: Lukašenkos pareiškimą uždaryti sienas ignoravo net propaganda, realių veiksmų nebus Baltarusijos pasienio tarnyba sienų uždarymo nemini; atnaujinta 13.01

19