Naujienų srautas

Pasaulyje2018.05.29 15:13

Rusijos ambasadorius: Anglijos futbolo aistruoliai per pasaulio čempionatą bus saugūs

ELTA 2018.05.29 15:13

Anglijos futbolo aistruoliai per Rusijoje vyksiantį pasaulio čempionatą, pasak Rusijos ambasadoriaus Londone, neturėtų nerimauti dėl savo saugumo. „Jie Rusijoje bus saugūs“, – ketvirtadienį pareiškė Aleksandras Jakovenka ir patvirtino, kad bus imtasi vistų reikalingų priemonių ir kad britų ir rusų tarnybos palaiko kontaktą.

Kilus diplomatinei krizei tarp šalių dėl Didžiojoje Britanijoje apnuodyto buvusio rusų šnipo, britų užsienio reikalų ministras Borisas Johnsonas pareikalavo saugumo garantijų anglų fanams. Be to, jis netiesiogiai apkaltino Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, kad šis būsimą pasaulio čempionatą – kaip kažkada Adolfas Hitleris 1936 metų olimpines žaidynes – naudoja savo tikslams.

A. Jakovenka šį palyginimą pavadino „nepriimtinu“ ir „visiškai neatsakingu“. „Britų vyriausybė gali laisvai spręsti dėl savo dalyvavimo pasaulio čempionate, tačiau niekas neturi teisės įžeidinėti nacionalsocializmą įveikusios rusų tautos, lygindamas mūsų šalį su nacių Vokietija“, pabrėžė ambasadorius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi