Pasaulyje

2018.03.16 08:22

Žlugo D. Trumpo sūnaus santuoka: žmona nusprendė skirtis

DELFI.lt2018.03.16 08:22

Donaldo Trumpo sūnų Donaldą Trumpą jaunesnįjį palieka žmona. Ketvirtadienį Vanessa Trump po beveik 13 metų santuokos Manheteno teismui pateikė prašymą skirtis, praneša TMZ.com. Pora augina penkis vaikus.

Kaip sako dokumentus matę šaltiniai, moteris siekia išsiskirti be ginčų, tai reiškia, kad jiedu greičiausiai jau sutarę dėl vaikų globos bei turto dalybų.

„Po 12 metų santuokos nusprendėme pasukti skirtingais keliais. Mes visuomet labai gerbsime vienas kitą ir savo šeimas. Turime penkis gražius vaikus ir jie liks mūsų prioritetu. Prašome privatumo šiuo sudėtingu metu“, – pranešime, siųstame People.com rašė besiskiriantys sutuoktiniai.

Šeimai artimi žmonės TMZ.com sako, jog skyrybas buvo galima nujausti. Pastaruoju metu Donaldo Trumpo jaunesniojo ir Vanessos Trump santykiai buvo pašliję. Viena iš priežasčių ta, kad moteris nekenčia politikos, o Donas jaunesnysis (taip jį visi vadina) taip į ją pasinėręs, kad jo niekad nebūna namuose.

Pora susituokė 2005-aisiais ir augina penkis vaikus, kuriems – nuo 3 iki 10 metų.

Kaip rašo „NY Post“, prie V. Trump sprendimo palikti vyrą prisidėjo ir kontraversiškos jo žinutės socialiniuose tinkluose, kur jis aktyviai palaiko tėvo elgesį ir jo politiką.

Beje, V. Trump praėjusį mėnesį gavo voką su baltais milteliais, kas labai ją išgąsdino. Ten buvo pridėtas neapykanta persmelktas laiškas jos vyrui. Tiesa, vėliau paaiškėjo, kad tai buvo tik kukurūzų miltai, galiausiai sulaikytas ir pats siuntėjas, tačiau šis incidentas Vanessą labai išgąsdino.