Naujienų srautas

Pasaulyje2018.02.08 11:20

Teksase per pamaldas namuose subadyti keturi žmonės, įtariamasis sulaikytas

BNS 2018.02.08 11:20

Teksaso valstijoje keturi žmonės trečiadienį buvo subadyti per namuose surengtas pamaldas, o pareigūnai sulaikė vieną įtariamąjį, pranešė policija.

Vietos laikraštis „Corpus Christi Caller-Times“ pranešė, kad incidentas Korpus Kristi mieste įvyko apie 19 val. vietos (ketvirtadienį 3 val. Lietuvos) laiku. Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai rado pamaldoms vadovavusį vienos neformalios religinės bendruomenės pastorių, kuriam buvo peiliu durta į krūtinę.

Policijos leitenantas Jay Clementas sakė, kad sužeistas pastorius ir vienas muzikantas buvo išvežti į ligoninę ir kad jų sužalojimai yra pavojingi gyvybei. „Corpus Christi Caller-Times“ nurodė, kad muzikantas buvo sužeistas į kaklą.

Pasak J. Clemento, užpuolikas sužeidė rankas dar dviem žmonėms. Pareigūnas pažymėjo, kad tie žmonės nukentėjo mėgindami apginti pastorių nuo užpuoliko.

Leitenantas sakė, kad kol kas neaišku, kokie buvo šio išpuolio motyvai, bet pridūrė, kad įtariamajam gresia kaltinimai užpuolimu sunkinančiomis aplinkybėmis.

Name, kur vyko Tvirtosios Uolos bažnyčios pamaldos, tikintieji rinkdavosi kiekvieną dieną, vykdydami „40 dienų įžadą“, sakė J. Clementas.

Šios krikščioniškos religinės bendruomenės atstovo Steve`o Coronado pranešime sakoma, kad užpuolikas yra Tvirtosios Uolos bažnyčios savanoris ir kad po šio incidento jam uždrausta lankytis bendruomenės objektuose.

Pernai lapkritį Teksaso miestelyje Saderland Springse vienas užpuolikas nušovė 26 žmones vienoje bažnyčioje ir galiausiai nusišovė. Tyrėjai sakė, kad tas išpuolis veikiausiai buvo susijęs su šeiminiu konfliktu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi