Naujienų srautas

Pasaulyje2018.02.03 15:53

Italijoje iš pravažiuojančio automobilio pašauti keli užsieniečiai

BNS 2018.02.03 15:53

Vidurio Italijos mieste Mačeratoje šeši migrantai buvo pašauti iš pravažiuojančio automobilio, šeštadienį pranešė pareigūnai ir pridūrė, kad buvo sulaikytas vienas įtariamasis.

Policija nurodė, visi sužeistieji yra užsieniečiai ir kad keturi jų – sunkiai sužeisti.

Miesto meras Romano Carancini sakė televizijai „Sky TG24“, kad buvo pašauti penki vyrai ir moteris. Anot jo, vieno sužeistojo būklė – kritinė.

Pasak „Sky TG24“, incidentas 43 tūkst. gyventojų turinčiame mieste įvyko apie 11 val. vietos (12 val. Lietuvos) laiku. Dėl šio šaudymo žmonės buvo paraginti likti namuose, mokiniams liepta neišeiti iš mokyklų ir sustabdytas viešasis transportas, bet vėliau pavojus buvo atšauktas.

Naujienų agentūra ANSA pranešė, kad policija sulaikė vieną įtariamąjį, kurį įvardijo kaip 28 metų Lucą Traini, gyvenantį Markės regione. Į teisėsaugos akiratį jis anksčiau nebuvo patekęs.

Po išpuolio įtariamasis plikai skusta galva išlipo iš juodo sportinio automobilio „Alfa Romeo 147“ ir pademonstravo fašistų pasisveikinimą. Atvykus karabinieriams vyras, užsirišęs Italijos vėliavos spalvų skarelę, nesipriešino suimamas ir esą pripažino savo nusikaltimą, rašo ANSA.

Pareigūnai jo mašinoje rado pistoletą ir slepiamąją uniformą.

Ankstesniuose pranešimuose buvo minimi du užpuolikai.

Anksčiau šią savaitę Mačeratoje buvo žiauriai nužudyta viena baltoji italė, o su šiuo nusikaltimu siejamas pagrindinis įtariamasis yra nigerietis.

R. Carancini patvirtino, visi šeši šeštadienį pašauti žmonės yra juodaodžiai ir pripažino, kad „abiejų įvykių artumas perša mintį, kad tarp jų yra ryšys“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi