Pasaulyje

2018.01.27 20:20

Anglijoje iš kalėjimo pabėgo pavojingas lietuvis, nuteistas už pedofiliją

DELFI.lt 2018.01.27 20:20

Didžiosios Britanijos policija ieško iš kalėjimo pabėgusio lietuvio. Manoma, kad Lietuvos pilietis pabėgo, kai grįžo iš sporto salės. 

Didžiosios Britanijos policija ieško pedofilo – Lietuvos piliečio, kuris penktadienį pabėgo iš kalėjimo. 51 metų Gintautas Urbonas, atliekantis 12 metų laisvės atėmimo bausmę už tai, kad mėgino išžaginti mergaitę, pabėgo iš Peterboro kalėjimo, skelbia „The Sun“.

Vienas šaltinis sakė, kad jis perlipo tvorą ir paspruko nuo sargybinių, kai 15.30 val. grįžo iš sporto salės. Kitas šaltinis sakė, kad G. Urbonas pabėgo, užsiropštęs ant kalėjimo furgono stogo.

G. Urbonas buvo laikomas „pasitikėjimą pelniusiu kaliniu“ ir galėjo suplanuoti savo pabėgimą, kol dirbo Kembridžšyro kalėjimo sode.

„Jis sakydavo, kad būtų labai lengva pabėgti. Dabar jis tą ir padarė. Teigiama, kad užlipęs ant stogo, jis užšoko ant kalėjimo furgono, kuris tuo metu važiavo iš kalėjimo teritorijos“, – pridūrė šaltinis.

Kalinys pabėgo po dviejų dienų, kai inspektoriai privataus kalėjimo, kuriame laikoma 840 vyrų ir moterų, saugumo standartus pripažino „nepakankamai gerais“.