Pasaulyje

2018.01.15 12:11

Rusijoje per konfliktą mokykloje peiliu sužeista 15 žmonių

BNS2018.01.15 12:11

Rusijos vidurio mieste Permėje pirmadienį per peiliais dviejų peiliais ginkluotų jaunuolių konfliktą buvo sužeista mokytoja ir dar 15 žmonių, informavo pareigūnai.

„Šiandien apie 10 val. 20 min. (vietos, 7 val. 20 min. Lietuvos laiku) Permėje, Motovilichino rajono mokykloje, įvyko konfliktas tarp dviejų nepilnamečių, iš kurių vienas yra šios švietimo įstaigos moksleivis, o kitas – buvęs mokinys“, – nurodė policija.

Įtariami konflikto dalyviai buvo sulaikyti, naujienų agentūrai „Interfax“ sakė Permės krašto teritorinio saugumo ministerijos atstovai.

„Pagal administracijos duomenis, gaunamus teisėsaugos organų, iš viso nukentėjo 13 (žmonių), įskaitant du, susirėmusių panaudojant peilius, ir vieną mokytoją “, – žurnalistams sakė Permės krašto kriminalinių tyrimų valdybos vadovas Sergejus Sarapulcevas. Pasak jo, konfliktas įvyko tarp sviejų 17 ir 16 metų paauglių.

„Tai įvyko vienoje iš klasių. Nukentėjo 4-os klasės vaikai. Šiuo metų visi (sužeistieji) yra hospitalizuoti“, – pridūrė S. Sarapulcevas.

Permė yra maždaug už 1 160 km į šiaurės rytus nuo Maskvos.

„Užsiėmimai buvo nutraukti, mokiniai – evakuoti. Vaikams ir tėvams teikiama būtina psichologinė ir medicinos pagalba. Užpuolikai buvo nustatyti ir sulaikyti“, – nurodė pareigūnai.

Rusijos tyrimų komiteto tinklalapyje paskelbtame pranešime sakoma, kad įsiplieskus dviejų jaunuolių konfliktui šalimais buvę pedagogai ir moksleiviai mėgino juos išskirti ir daugelis buvo sužeisti.

Kaip praneša policija, vienas iš įtariamųjų anksčiau buvo įtrauktas psichoneurologinio dispanserio įskaitą.

Dviejų sužeistųjų būklė sunki, o kiti asmenys patyrė lengvų sužeidimų, anksčiau informavo Sveikatos apsaugos ministerijos regioninis padalinys, nurodęs, kad buvo sužeisti devyni žmonės.

„Mokykloje buvo sužeisti devyni žmonės, dviejų iš jų – mokytojos ir 16-mečio, kurie buvo sužeisti į kaklą – būklė yra sunki. Jie buvo nuvežti į 4-ąją miesto klinikinę ligoninę. Šie pacientai operuojami“, – sakoma ministerijos pranešime.

„Gydytojai apžiūrėjo kitas aukas ir aptiko nesunkių sužeidimų. Jie buvo nukreipti į teritorinę vaikų ligoninę papildomai apžiūrai“, – teigiama jame.