Pasaulyje

2018.01.11 17:14

N. Farage`as prakalbo apie antrąjį „Brexit“ referendumą

ELTA 2018.01.11 17:14

Nigelas Farage`as – žinomiausias kampanijos už Didžiosios Britanijos pasitraukimą iš Europos Sąjungos (ES) dalyvis – pareiškė, kad jam pradeda patikti mintis dėl antrojo „Brexit“ referendumo, informuoja CNN.

Didžiosios Britanijos Nepriklausomybės partijos lyderiu buvęs N. Farage`as teigė, kad antrasis referendumas „galutinai ir visiems laikams“ nutildytų tuos žmones, kurie priešinasi Didžiosios Britanijos išstojimui iš ES ir nori, kad procesas būtų sustabdytas.

„Jie viso šio proceso metu verkšlens, inkš ir dejuos, taigi galbūt, tik galbūt, pradedu galvoti, kad turėtume surengti antrą referendumą dėl narystės ES“, – omenyje turėdamas gerai žinomus kampanijos už pasilikimą ES dalyvius, tokius kaip buvęs ministras pirmininkas Tony Blairas, televizijos kanalui „Channel 5“ sakė N. Farage`as.

Tai pirmas kartas po referendumo, kai N. Farage`as užsiminė, kad galėtų pritarti antrajam referendumui. Politikas mano, kad antrajame referendume už pasitraukimą balsuotų dar daugiau žmonių nei ankstesniame referendume, ir tai padėtų nutildyti išstojimu nepatenkintus asmenis.

2016 metais 52 proc. prieš 48 proc. Didžioji Britanija balsavo už pasitraukimą iš Sąjungos.