Pasaulyje

2018.01.04 18:15

Nepaisydamas D. Trumpo kritikos jo atžvilgiu, S. Bannonas tvirtina remiąs JAV prezidentą

BNS 2018.01.04 18:15

Buvęs Baltųjų rūmų vyriausiasis strategas Steve`as Bannonas vėl žarstė pagyras Donaldui Trumpui. Tai jis darė netrukus po to, kai JAV prezidentas, reaguodamas į jo šeimai nepalankius S. Bannono komentarus, pavadino jį bepročiu. 

„Jungtinių Valstijų prezidentas yra puikus žmogus“, – vėlų trečiadienio vakarą radijui „SiriusXM“ sakė dešiniosios politinės pakraipos naujienų svetainės „Breitbart“ vykdomasis pirmininkas.

„Žinote, kad remiu jį kiekvieną dieną: kai važinėdamas po visą šalį sakau kalbas apie Trumpo stebuklą, savo laidoje ar interneto svetainėje“, – tikino S. Bannonas.

D. Trumpas įniršo, kai buvo paviešintos skandalingos ištraukos iš kitą savaitę prekyboje pasirodysiančios knygos. Jose S. Bannonas D. Trumpo vyriausiojo sūnaus susitikimą su rusų teisininke, turinčia ryšių su Kremliumi, pavadino išdavikišku ir nepatriotišku.

„S. Bannonas neturi nieko bendra su manimi ar mano prezidentavimu. Kai buvo atleistas, jis neteko ne tik darbo, bet ir proto“, – teigė prezidentas.

S. Bannonas buvo vienas iš svarbiausių netikėtos D. Trumpo pergalės 2016-ųjų prezidento rinkimuose architektų ir pusmetį ėjo Baltųjų rūmų vyriausiojo stratego pareigas.