Pasaulyje

2017.12.31 17:47

Putinas rusams 2018-aisiais linki „permainų į gera“

BNS2017.12.31 17:47

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sekmadienį per televiziją, sakydamas tradicinį Naujųjų metų išvakarių sveikinimą, palinkės savo tėvynainiams „permainų į gera“.

„Tegu Naujieji metai atneša permainų į gera kiekvieno žmogaus ir kiekvienos šeimos gyvenime“, – sako V. Putinas, kurio kalbą transliuos valstybinė televizija ir cituoja Rusijos naujienų agentūros.

Kamčiatkos, labiausiai į rytus nutolusio Rusijos regiono, gyventojai pirmieji išgirdo prezidento sveikinimą, kuris buvo ir bus rodomas kelios minutės prieš vidurnaktį visose 11-oje šalies laiko zonų.

„Ypatingus palinkėjimus“ Rusijos lyderis skiria „visiems tiems, kurie šiuo metu dirba, atlieka savo karinę ar profesinę pareigą“, pranešė agentūros.

V. Putinas taip pat dėkoja rusams už „tikėjimą savimi ir savo šalimi“, linki „taikos ir klestėjimo mūsų didžiai Rusijai, brangiai ir vienintelei“.

V. Putinas valdo nuo 1999 metų ir kitų metų kovą įvyksiančiuose prezidento rinkimuose sieks istorinės ketvirtos kadencijos. Tikimasi, kad jis laimės rinkimus, kurie jo valdymą pratęs iki 2024 metų ir pavers jį ilgiausiai valdančiu Rusijos lyderiu po diktatoriaus Josifo Stalino.

2018 metais Rusijoje taip pat įvyks Pasaulio futbolo čempionatas – vienas svarbiausių sporto įvykių pasaulyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.