Naujienų srautas

Pasaulyje2017.12.23 10:45

Indijoje nuo tilto nulėkus autobusui žuvo mažiausiai 32 žmonės

BNS 2017.12.23 10:45

Indijos vakarinėje Radžastano valstijoje mažiausiai 32 žmonės žuvo šeštadienį autobusui nulėkus nuo tilto ir iš maždaug 30 metrų aukščio nukritus į upę, pranešė policija.

Vietos televizijos reportaže matyti iki juosmens į vandenį įbridę gelbėtojai, traukiantys lavonus iš pusiau panirusio autobuso. Nelaimė įvyko ant Banaso upės tilto Savai Madhopuro rajone, maždaug už 160 km nuo valstijos sostinės Džaipuro.

Dar apie 10 keleivių buvo sužeisti.

„Iš autobuso ištraukėme 32 kūnus ir išgabenome sužeistuosius į ligoninę“, – naujienų agentūrai AFP sakė rajono magistrato teisėjas Kailashas Chandas Verma.

Pasak jo, gelbėtojai, naudojantys specialią įrangą, stengiasi ištraukti viduje įstrigusius žmones.

Autobusas važiavo į Lalsoto miestą, paėmęs keleivius iš Savai Madhopuro geležinkelio stoties, sakė policijos pareigūnas Narainas Singhas. Avarija įvyko apie 6 val. vietos (2 val. 30 min. Lietuvos) laiku.

Pareigūnai dar nepatvirtino nelaimės priežasties, bet likę gyvi žmonės pasakojo, kad vairuotojas nesuvaldė autobuso, lenkdamas kitą transporto priemonę.

Aukšto rango policijos pareigūnas B. L. Soni sakė, kad autobusas rėžėsi į šoninį tilto atitvarą ir jį pramušė.

Kol kas neaišku, ar vairuotojas liko gyvas, taip pat kiek žmonių važiavo autobusu.

Pagal keliuose žūvančių žmonių skaičių padėtis Indijoje – viena blogiausių pasaulyje. Kasmet šalyje per eismo įvykius žūva daugiau kaip 110 tūkst. žmonių. Daugiausiai nelaimių įvyksta dėl prastų kelių, transporto priemonių blogos techninės būklės ir neatsargaus vairavimo.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi