Naujienų srautas

Pasaulyje2017.12.19 19:18

Rusijos televizijos laidų vedėja K. Sobčiak teigia atėjusi į politiką „rimtai ir ilgam“

ELTA 2017.12.19 19:18

Televizijos laidų vedėja Ksenija Sobčiak, ketinanti dalyvauti ateinančiais metais įvyksiančiuose Rusijos prezidento rinkimuose, antradienį Tverės mieste per savo regioninio štabo atidarymą pareiškė atėjusi į politiką „rimtai ir ilgam“.

„Aš atėjau į politiką rimtai ir ilgam“, – sakė K. Sobčiak, Tverės gyventojų paklausta, ką ji veiks po prezidento rinkimų.

K. Sobčiak tvirtino, jog nedings iš politinės arenos, kadangi nori „pakeisti politinę sistemą šalyje“.

K. Sobčiak savo planus dalyvauti Rusijos prezidento rinkimuose paskelbė spalio 24 d. Jos rinkimų štabui vadovauja Rusijos televizijos kanalo NTV steigėjas ir pirmojo Rusijos prezidento Boriso Jelcino rinkimų štabo patarėjas 1996 metais Igoris Malašenka.

AFP/Scanpix nuotr.

Prieš kelias dienas Centrinės rinkimų komisijos sekretorė Maja Grišina pranešė, kad Rusijos prezidento rinkimuose gali dalyvauti 13-15 kandidatų.

Praėjusią savaitę apie savo ketinimą balotiruotis dar vienai kadencijai pranešė dabartinis prezidentas Vladimiras Putinas.

Į Rusijos prezidento postą taip pat ketina balotiruotis RLDP lyderis Vladimiras Žirinovskis, vienas iš partijos „Jabloko“ įkūrėjų Grigorijus Javlinskis, televizijos laidų vedėja Jekaterina Gordon, verslininkas Sergejus Polonskis. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi