Naujienų srautas

Pasaulyje2013.06.11 13:38

Australijos premjerė neigia praradusi partijos paramą

ELTA 2013.06.11 13:38

Australijos ministrė pirmininkė Julia Gillard paneigė gandus, kad ji neteks partijos lyderės posto, praneša BBC.

Australijos ministrė pirmininkė Julia Gillard paneigė gandus, kad ji neteks partijos lyderės posto, praneša BBC.

Australijos žiniasklaida savaitgalį skelbė, kad Leiboristų partijos lyderė J. Gillard neteko partijos paramos. Antradienį J. Gillard pareiškė, kad ji yra tinkamiausias asmuo šiai pozicijai ir kad per ateinančius rinkimus vadovaus Leiboristų partijai. Pasak jos, visos spėlionės dėl partijos lyderio posto yra tuščias „burnos aušinimas“.

Sekmadienį paskelbtos apklausos rezultatai rodo, kad jei per rinkimus Leiboristų partijos lyderė bus Dž. Gilard, trys partijos ministrai neteks postų, bet to nenutiktų, jei partijai vadovautų buvęs lyderis Kevinas Ruddas. Vienas iš minimų ministrų prekybos ministras Craig as Emersonas sakė, kad gandai apie Leiboristų partijos vadovybę nieko nereiškia. Be to, žiniasklaida skelbė, kad ministras Billas Shortenas neberemia J. Gillard, bet pats ministras tai paneigė. Buvęs lyderis K. Ruddas, kurio reitingai tebėra aukšti, sakė, kad partijos lyderio posto nesieks.

Australijos parlamento rinkimai vyks rugsėjo 14 dieną. Prognozuojama, kad valdančioji Leiboristų partija rinkimus pralaimės. Opozicijos lyderis Tony Abbottas teigė, kad australams įgriso leiboristų tarpusavio nesutarimai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi