Naujienų srautas

Pasaulyje2013.06.10 20:12

Talibanas Afganistane nukirsdino du berniukus

ELTA 2013.06.10 20:12

Afganistano pareigūnai pranešė, kad talibai Kandaharo provincijoje nukirsdino du berniukus už šnipinėjimą, informuoja BBC.

Afganistano pareigūnai pranešė, kad talibai Kandaharo provincijoje nukirsdino du berniukus už šnipinėjimą, informuoja BBC.

Kandaharo gubernatorius pasmerkė nukirsdinimus. Talibanas paneigė, kad vaikus nužudė jų kovotojai ir taip pat pasmerkė šį poelgį.

Žinoma, kad vienas iš nužudytų vaikų – 10-metis – augo labai neturtingoje šeimoje ir reguliariai iš policijos pareigūnų namo parnešdavo atliekamą maistą. Apie kitą berniuką, kuriam buvo 16 metų, žinoma nedaug. Pranešama, kad vaikai buvo nužudyti sekmadienį, bet žinia apie tai pasklido tik dabar.

Kandaharo provincijos gubernatorius prašė žmonių pareigūnams pranešti apie įtartiną elgesį arba įtartinus asmenis.

Talibanas 2012 metais buvo apkaltintas 12-mečio berniuko ir septynerių mergaitės nukirsdinimu. Grupuotė savo atsakomybę neigė. Žinoma, kad Talibanas dažnai taikosi į tuos, ką įtaria susidėjus su policijos pareigūnais. Taip pat žinoma, kad talibai anksčiau yra nukirsdinę žmones, bet grupuotė visuomet neigia kaltinimus, kad taip pasielgė su vaikais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi