Pasaulyje

2015.09.08 13:45

Policija: visi užpuolikai, atakavę Kabulo oro uostą, nukauti

ELTA2015.09.08 13:45

Afganistano policija paskelbė, kad visi užpuolikai, pirmadienio rytą atakavę Kabulo oro uostą, yra nukauti, praneša agentūra AFP.

Afganistano policija paskelbė, kad visi užpuolikai, pirmadienio rytą atakavę Kabulo oro uostą, yra nukauti, praneša agentūra AFP.

„Užpuolikų buvo septyni. Du mirtininkai žuvo, kai detonavo prie savo kūnų pritvirtintus sprogmenis, o dar penki buvo nukauti per susirėmimus“, – sakė Kabulo policijos vadas Mohammedas Ajub Salangi. Aukų tarp Afganistano pajėgų karių nebuvo. Kol kas nėra duomenų apie galimai žuvusius civilius.

Radikalūs islamo talibai pirmadienį atakavo Afganistano sostinės Kabulo oro uostą. Iš jo teritorijos kelias valandas girdėjosi sprogimai ir šaudymas. Talibano atstovo teigimu, ataka buvo nukreipta prieš oro uosto karinį sektorių, kuriame yra ir tarptautinių pajėgų bazė.

Pasak vyriausybės atstovo, užpuolikai buvo ginkluoti granatsvaidžiais ir kulkosvaidžiais. Akylai saugomas Kabulo oro uostas naudojamas ir civiliniams skrydžiams, ir kariniams tikslams. Jame įsikūrusi didelė tarptautinių pajėgų ISAF bazė.

Talibanas prisipažino dėl puolimo. „Šiandien rytą modžahedų grupė užpuolė Kabulo oro uosto karinę dalį“, – sakė talibų atstovas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt