Naujienų srautas

Pasaulyje2017.11.22 14:25

P. Porošenka informuotas apie padidėjusią įtampą separatistinėse teritorijose

BNS 2017.11.22 14:25

Paaštrėjus padėčiai prorusiškų separatistų kontroliuojamose Ukrainos rytinės Luhansko srities teritorijose šalies prezidentas Petro Porošenka antradienį sušaukė Nacionalinės saugumo ir gynybos tarybos Karinio kabineto nepaprastąjį posėdį, per kurį jam buvo pateikta jėgos struktūrų ataskaitų ir buvo nutarta stiprinti bendradarbiavimą su Vakarų šalių stebėtojų misija.

„Valstybės vadovas išklausė dalyvavusių jėgos žinybų vadovų ataskaitą apie vėliausius įvykius, įskaitant Rusijos tankų įvykdytą neteisėtą Ukrainos sienos kirtimą Luhansko srities Krasnodono (Sorokynės) rajone, taip pat padažnėjusias provokacijas iš kovotojų pusės“, – sakoma antradienį vakare paskelbtame P. Porošenkos biuro pranešime.

Prezidentas taip pat nurodė Ukrainos atstovui Jungtiniame paliaubų kontrolės ir koordinavimo centre glaudžiau bendradarbiauti su Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) stebėtojų misija, kad Kijevo sąjungininkai Vakaruose būtų operatyviai informuojami apie padėtį Rytų Ukrainoje.

„Pagausėjus Rusijos karių (separatistų kontroliuojamose teritorijose), taip pat suaktyvėjus samdiniams, Ukrainos ginkluotosios pajėgos pasiruošusios visais atvejais užtikrinti taikių gyventojų saugumą“, – pabrėžė P. Porošenka.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi