Pasaulyje

2017.11.20 22:00

Berniukas iš Meino valstijos mirė, išpildžius jo norą anksčiau atšvęsti Kalėdas

BNS2017.11.20 22:00

Vėžiu sirgęs devynerių metų berniukas iš Meino valstijos JAV mirė praėjus savaite nuo jo noro išpildymo – jam buvo surengta Kalėdų šventė.

Jacobo Thompsono šeima socialiniuose tinkluose paskelbė, kad jis mirė sekmadienį, Meino medicinos centre Portlande. Berniuko artimieji padėkojo visiems, siuntusiems Kalėdines atvirutes ir meldusiems už jį, tai berniukui ir jo šeimai atnešė daug džiaugsmo ir padrąsinimo.

Jacobas į ligoninę pateko spalio mėnesį po keturis metus trukusios kovos su neuroblastoma – tai tokio tipo vėžys, kuris paveikia nervinės ląstelės, juo dažniausiai suserga naujagimiai ir mažamečiai vaikai.

J. Thompsonas labai mėgo Kalėdas ir paprašė atviručių. Žmonių atsakas buvo milžiniškas, atvirutės atkeliavo iš viso pasaulio. Policija berniukui paruošė kalėdinį karavaną, o Meino universiteto ledo ritulio komanda taip pat jį aplankė.

Žinodami, kad turi mažai laiko, berniuko šeima anksčiau šį mėnesį surengė kalėdinę šventę, kartu su eglute, dovanomis ir Kalėdų senelio apsilankymu.

„Jacobui atnešėte daug laimės ir mums visiems daug optimizmo dėl ateities. Ačiū už jūsų laiką ir už tai, kad susidomėjote mūsų mielo berniuko istorija. Deja yra ir daugiau tokių, kaip jis ir viliamės, kad toliau tiesite pagalbos ranką“, – „Facebook“ pirmadienį rašė šeima.

Berniukui labai patiko pingvinai, taigi jo šeima žmones paragino paaukoti labdaringai pingvinų organizacijai „Operation Gratitude“ arba „paaukoti savo bendruomenėje“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.