Pasaulyje

2017.11.08 11:39

Teksaso šaulys 2012 m. pabėgo iš psichiatrinės

ELTA 2017.11.08 11:39

Teksaso valstijos baptistų bažnyčioje 26 žmones nušovęs vyras Devinas Kelley, remiantis policijos duomenimis, 2012 metais buvo pabėgęs iš psichiatrinės ligoninės.

Į ligoninę D. Kelley buvo išsiųstas tais metais, kai buvo teisiamas dėl žmonos ir posūnio užpuolimo, kai tarnavo JAV karinėse oro pajėgose. 2014 metais jis buvo pašalintas iš JAV karinių oro pajėgų.

2012 metais jis pabėgo iš Naujosios Meksikos valstijos Santos Teresos mieste įsikūrusios psichinės sveikatos klinikos. Tų pačių metų birželį bėglys sulaikytas El Paso miesto centre esančioje autobusų stotyje.

Apie jo dingimą pranešęs asmuo sakė, kad D. Kelley kentėjo nuo psichikos sutrikimų.

Vėliau tais metais jis karo teisme prisipažino kaltu dėl pakartotinio žmonos ir posūnio užpuolimo. Pareigūnų teigimu, kaltinimai smurtu turėjo teisiškai užkirsti jam kelią įsigyti ginklų, tačiau žudikas įsigijo jų, nors ir buvo teistas.

Šautuvu „Ruger“ D. Kelley sekmadienio rytą Pirmojoje baptistų bažnyčioje Saderland Springso miestelyje San Antonijaus apylinkėse ėmė šaudyti į tikinčiuosius, žuvo 26 žmonės. Užpuoliko motyvai kol kas nežinomi.